Barbershop

Сергій Скідан

Барбер

Послуги

Чоловіча стрижка………………………………..400 грн

Чоловіча стрижка під насадку …………….300 грн

Чоловіча стрижка ножицями ………………450 грн

Дитяча стрижка (3 – 12 років)………………300 грн

Стрижка + борода…………………………………550 грн

Батько + Син (3 – 12 років)…………………….650 грн

Стрижка бороди……………………………………200 грн

Корегування крайової лінії…………………….100 грн

Королівське гоління бороди…………………..350 грн

Королівське гоління голови……………………400 грн

Барбершоп – це не просто місце для стрижок бороди, це справжня культура і спільнота, де чоловіки можуть відчути себе особливими і доглянутими. Наші майстри вміють підкреслити вашу індивідуальність і створити неповторний образ за допомогою сучасних стрижок.

Одним з популярних варіантів є стрижка “Кроп”, надасть виразності і силу обличчю. Якщо ви бажаєте щось більш виразне і стильне, ми рекомендуємо вам спробувати стрижку “Андеркат”, створюючи контрастний і стильний образ.

Для тих, хто віддає перевагу класичному стилю, ми пропонуємо класичні стрижки, які завжди актуальні і виглядають бездоганно. А якщо ви шукаєте щось більш затишне і невимушене, стрижка з фейдингом – ідеальний вибір. Вона поєднує короткі зони з м’яким переходом до довшого волосся, надаючи вам стильний і сучасний образ.

Але не забувайте, що борода – це не просто деталь вашого образу, це щось більше. Вона відображає ваш стиль, характер і особистість. Тому наші барбери приділяють особливу увагу дизайну бороди. Вони допоможуть вам визначити найкращу форму бороди, підкреслити переваги обличчя і створити гармонійний образ. Використовуючи преміальні засоби і техніки,  ваша борода буде виглядати доглянутою, стильною і привабливою.

Барбершоп – це місце, де ви можете відчути себе справжнім джентльменом. Ми пропонуємо неперевершену якість послуг, професійний підхід та незабутню атмосферу. Наші майстри завжди готові відповісти на всі ваші запитання і виконати будь-які ваші побажання. 

Так що, якщо ви шукаєте якісну стрижку бороди, стильну дизайн-бороду і персональний підхід, завітайте до нашого барбершопу. Ми з радістю зробимо ваш образ неперевершеним. 

Barbershoр