Олександр Шеффер

Особиста інформація

Привіт!   Я – Олександр, ваш тренер для досягнення мети та покращення фізичної форми. З посмішкою на обличчі та легкістю в прийнятті рішень, я завжди готовий допомогти вам.

Чи шукаєте корисні поради?

Чи потрібно полагодити тренажер?

Немає проблем!

Я завжди тут, щоб допомогти. Чи хочете позбутися зайвих кілограмів, як піцу з печі? Разом ми знищимо їх!

Мій досвід тренера почався вже у 2015 році, коли я закінчив Львівський державний університет фізичної культури. Здобув вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” і кваліфікацію викладача фізичного виховання та спорту, я готовий поділитися своїми знаннями з вами.

 

Моя спортивна кар’єра почалася ще в дитинстві, коли я почав займатися боксом у віці 7 років. Протягом 16 років я вдосконалював свої навички й досяг значних успіхів. Я став Майстром спорту України з боксу, призером Кубка України та переможцем та призером міжнародних турнірів А класу. На своєму тренерському шляху я також став багаторазовим чемпіоном Закарпатської та Львівської областей.

Щоб постійно розвиватися та допомагати вам найкращим чином, я залучаюся до навчання. Тричі у 2019, 2020 і 2021 роках я проходив навчання в школі фітнесу Press227 на базі фітнес-клубу Fitness Expert, де вивчав “Теорію і практику ефективного тілобудування” в Києві. Крім того, я активно беру участь у фітнес-конвенціях, які проводяться у Львові та Києві. Ці події дають мені можливість залишатися в курсі останніх тенденцій і новітніх методик тренувань. Також це чудова нагода для мене встановити зв’язки з іншими професіоналами фітнес-індустрії та обмінятися досвідом.

 

Мій підхід до тренувань базується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Я розумію, що кожна людина має унікальні потреби, цілі та обмеження. Тому я створюю персоналізовані програми тренувань, які враховують ваші потреби та допомагають досягти бажаного результату.

Тренування зі мною – це не лише фізичне навантаження, але й комфортний процес, сповнений позитиву та гумору. Я вірю, що позитивний настрій і задоволення від тренувань є важливою складовою успіху. Моя мета – не тільки допомогти вам досягти фізичної форми, але й створити приємну атмосферу, в якій ви будете раді повертатися знову й знову.

 

Приєднуйтесь до мене в D-Fitness, і разом ми зробимо ваші фітнес-мрії реальністю. Відчуйте комфорт, досягнення поставлених цілей та бажання продовжувати рухатися вперед, і ви будете приємно здивовані результатами, які ми досягнемо разом!

Зворотній зв'язок