Олеся Йовбак

Особиста інформація

Тренер Сайкл

Привіт! Я – Олеся, тренер-екстремалка з сайклу. Готуйся до неймовірних пригод на велосипеді!

 
Моя робота полягає в проведенні захоплюючих групових тренувань з метою підтримання фізичної форми, спалювання жиру та покращення здоров’я. Якість твого тренування – моя головна мета!
 
З моїми планами тренувань ти точно не нудьгуватимеш. Я ретельно розробляю програму, включаючи вправи, що активізують усі м’язові групи та підвищують твою витривалість. Я вірю, що кожен момент на велосипеді повинен бути захоплюючим!
 
Не тільки показую, але й пояснюю техніку виконання вправ. Впевнена, що тільки розуміння правильного технічного виконання може допомогти досягти найкращих результатів та уникнути травм. Я завжди тут, щоб тобі допомогти та забезпечити чітку страховку під час тренувань.
 
Зі мною ти відчуєш драйв та отримаєш порцію незабутніх вражень. Я завжди стежу за тим, щоб на тренуваннях було весело та енергійно. А гумор – це мій секретний інгредієнт для успіху!
 
Тож приєднуйся до мене на тренуваннях сайклу, де ти зможеш відчути магію руху та випробувати свої межі. Приготуйся до захоплення та високої енергії – разом ми здатні на все!

Зворотній зв'язок