Валентина Сарахман

Особиста інформація

 Сертифікований тренер персональних та групових занять з Trx, Tabata, Functional Trening, Cicle

Привіт, привіт!

Я – Валентина, ваш супер-тренер D-Fitness! Якщо вам потрібен драйв, енергія та чудовий настрій, то ви потрапили точно за адресою.

 

Я маю сертифікат тренера персональних та групових занять. І, дівчата і хлопці, я знаю всі трюки: Trx, протокол Tabata, функціональний тренінг і cicle. Якщо вам знадобиться допомога з цими вправами, не біда, я підкажу вам, як правильно рухатися.

 

Але це ще не все! Я також взяла участь у забігах з перешкодами в Україні, та пробігла кілька півмарафонів. Так, я знаю, що це трохи “божевільно”, але, повірте, це додає купу енергії та сил. Крім того, я була на конвенціях та воркшопах у Києві, Львові, Харкові і Ужгороді. Не пропускала жодного важливого заходу!

 

Ще варто відзначити, що я пройшла навчання в Школі нутріціології. Так що, я не просто допоможу вам з тренуваннями, а й розкажу, як правильно харчуватися. Здорове тіло – це важливо, а хороша їжа – це смачно!

 

У мене є вже 6-річний досвід роботи, і кожен день я зустрічаю нових людей, готових виконувати вправи з посмішкою на обличчі. І що ще краще, в нашому клубі ви знайдете групу однодумців, які підштовхнуть вас до енергійних та веселих тренувань. Ми завжди разом, і це надає особливої атмосфери під час занять.

 

Знаєте, тренування у залі – – це не просто фізична активність, це справжній драйв та заряд енергії! Кожен раз, коли ви доходите до фінішу тренування, ви почуваєте себе супергероєм! І я завжди тут, щоб вас підтримати й підтягти вгору.

 

А музичний супровід під час тренувань?

 О, це щось неймовірне! Я вам обіцяю, ви точно не зможете сидіти на місці, коли зазвучить ритмічна музика. І навіщо вам залишатися на місці, коли ви можете рухатися, танцювати та насолоджуватися кожним миттям?

 

Але, знаєте, що мене дійсно надихає? Це ви, мої учні! Я вірю, що кожна людина може змінити своє тіло, покращити здоров’я і наповнити своє життя новими барвами, можливостями та цілями. І я тут, щоб вам у цьому допомогти.

 

Так що, друзі, якщо ви хочете тренера, який працює з професійністю, енергією та посмішкою, то я готова бути вашим вірним провідником до кращої версії себе. Приєднуйтесь до нашої веселої команди у D-Fitness, і разом ми досягнемо неймовірних результатів!

 

З нетерпінням чекаю зустрічі з вами на тренуваннях. Давайте зробимо наше життя активним, веселим і сповненим здоров’ям разом!

Зворотній зв'язок